Horoskopi – 10 shkurt 2019

DASHI

Mund të keni një seri rrugëzgjidhjesh, e rëndësishme është të jeni i sigurt për atë që bëni. Sot është ditë ideale për të vëzhguar nga afër të gjitha gjërat që në të kaluarën ishin një sekret i fshehte.

DEMI

Duhet të bëni shumë kujdes,nëse nuk doni të përballeni më të papritura që nuk kanë  kthim. Veprimet që do të bëni sot do të kenë shumë pasoja për jetët e personave që ju rrethojnë.

BINJAKËT

Të tjerët do t’iu mbështesin sidomos në ato që kanë të bëjnë më buxhetin tuaj. Merrini iniciativat që keni menduar, pa u druajtur.

GAFORRJA

Planifikoni pak më shumë kohë për veten tuaj. Jeni shumë të zënë më problemet tuaja personale dhe nuk do të mund të përballoni dot në mënyrën e duhur disa diskutime në punë.

LUANI

Jeni shumë të druajtur për tu përballur me realitetin. Por do të kuptoni se nuk ishte aq keq sa ju e mendoni kur të përballeni me te drejtpërdrejt.

VIRGJËRESHA

Mos i injoroni këshillat e të tjerëve, sidomos të atyre që kanë kaluar të njëjtën situatë që po kaloni ju tani. Ndiqini ato dhe nuk do të dilni të zhgënjyer.

PESHORJA

Bëni atë që kishit vendosur të bënit,dhe mos dëgjoni ata që ju thonë ta lini fare. Mos u ndikoni negativisht nga fjalët e të tjerëve.

AKREPI

Do të keni shumë përgjegjësi dhe shqetësime sot, por gjithçka do të shkoj për mrekulli nëse interpretoni saktë çdo informacion që do të merrni.

SHIGJETARI

 

Një vendim që do të merrni në mëngjes,do t’iu jap mbështetjen dhe besimin e te gjithë personave që ju rrinë pranë. Nuk do të keni asnjë kundërshtim.

BRICJAPI

Duhet ti rregulloni marrëdhëniet me ata që kanë për të punuar me ju në të ardhmen. Është koha për ti njohur më mirë dhe për të programuar punën.

UJORI

Kohët e fundit ju ka ndodhur ti thyeni shpesh rregullat, mos kaloni rreziqe të tjera. Ka ardhur koha që të veproni sipas një rregulloreje të përpiktë.

PESHQI

Përgatituni me qetësi dhe kujdes,do t’ia dilni mbanë. Mos kini frikë të përballoni një projekt nga i cili varen shumë gjëra

Comments are closed.