Horoskopi – 9 shkurt 2019

Dashi

Mos kini turp të shprehni mendimet tuaja, edhe në debatet më të nxehta. Gjendeni mes personave të arsyeshëm të cilët reflektojnë.

Demi

Sot do të keni vërtet për të bërë shumë gjëra, të cilat do t’ia vlejnë. Gjatë pasdites përkushtojini argëtimit dhe fantazisë.

Binjakët

Mos u përfshini në situata të kota, të cilat nuk ju interesojnë. Është koha të mendoni vetëm për veten tuaj dhe personat më të afërt.

Gaforrja

Kjo ditë do të jetë tepër e veçantë për ju, gjatë të cilës do të merrni shumë demonstrime dashurie, një surprizë e bukur do t’ju lumturojë.

Luani

Kjo e shtunë nuk do të jetë një ditë e thjeshtë për ju, si pasojë e një krize xhelozie prej mungesës së vëmendjes nga ana e partnerit tuaj.

Virgjëresha

Sot duhet të bëni diçka vërtet speciale për një person: miqësia e madhe mes jush meriton një gjest të bukur nga ana juaj.

Peshorja

Mos i lejoni një personi agresiv që t’ju vërë “shkopinj nën rrota”. Rrini të qetë dhe nëse ai/ajo flet më zë të lartë do të thotë se ka faj.

Akrepi

Mos u ndalni prej një shqetësimi të lehtë shëndetësor që do t’ju shfaqet në mëngjes. Është pasojë e lodhjes, ndaj mundohuni të çlodheni.

Shigjetari

Mos prisni më për të sqaruar çështjet e lëna pezull me një person që e doni shumë. Krijojeni vetë momentin e duhur për të folur me të.

Bricjapi

Pas kaq shumë kohësh do të jetë bukur që t’i telefononi një mikeje me të cilën ishit shumë të lidhur. Do t’ia kaloni shumë këndshëm.

Ujori

Nëse keni vendosur të ndiqni një projekt duhet që ta detajoni më shumë atë. Lajmi i mirë është që yjet do t’ju stimulojnë shumë në këtë drejtim.

Peshqit

Këtë të shtunë mbani në mendje gjithçka që duhet të bëni dhe mos lejoni askënd që t’ju shpërqendrojë, qoftë edhe për një minutë.

Gazeta Shqip

Comments are closed.