Kur kampionët e mëdhenj festojnë së bashku! (Foto)

Kampionët festojnë me kampionin. Boksiari i pamposhtur amerikan, i madhi Floyd Mayweather, i është bashkuar festës së Juventusit për fitimin e Superkupës së Italisë përballë Milanit në Jeddah të Arabisë Saudite.

Mayweather dhe shoqëruesit e tij janë futur në dhomën e zhveshjes së bardhezinjve, ku lojtarë të tillë si Ronaldo, Pjanic, Matuidi e Chellini nuk i kanë rezistuar dot tundimit për të bërë foto me boksierin e famshëm.

Comments are closed.