Njihuni me “Lara Croft” të Kazakistanit, ajo trajnon vajzat si të vrasin (Foto)

E gjatë, seksi, dhe e armatosur deri në dhëmbë. Po flasim për Anna Yants, që është versioni kazakistanas i heroinës së “Tomb Raider”, Lara Croft.

Sidoqoftë, ylli i Instagram-it është më shumë seç duket. Ajo ka një aftësi vdekjeprurëse të habitshme.

Duke përshëndetur nga Kazakistani, Yants ka marrë famë në Instagram, ku ndiqet nga 15,000 fansa.

Fotot e saj nuk janë fotografitë e zakonshme të modeles së fitnesit që përmbytën Instagramin. Yants ka më shumë gjasa të paraqesë armë të kalibrit të lartë dhe qenë ushtarak se sa të shkundi të pasmet apo të ngrejë shtangat me gjoksin në pozicion “sulmi”.

Anna Yants ka një CV që do ta bënte Lara Croft të ndihej e turpëruar. Pasi fitoi një konkurs për armët, ajo tani trajnon forcat speciale të elitës “Spetsnaz” të Rusisë.

Në faqen e saj në Instagram, Yants herë pas here rrëshqet nga lodhjet e saj luftarake dhe në veshje më tradicionalisht femërore. Dhe, kur ajo var në gozhë pushkën e saj, Yants kënaqet me disa hobi me pak adrenaline, si gatimi dhe piktura.

6 dhjetor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Comments are closed.