Cecilia Rodriguez, “topless” mes maleve (Foto)

“Un poquito de relax per la Chechu”. Cecilia Rodriguez, motra e “showgirl”-it argjentinas Belen Rodriguez, ka gjetur kohën e duhur për të pushuar mes masazheve të banjës dhe relaksim.

Dhe përpara një panorame të bukur, topmodelja bukuroshe ofron edhe më shumë. E ulur mbi shtrat, ajo shfaq linjat e saj trupore, të tonifikura dhe të përsosura. Shfletoni kartolinat nga malet të Cecilias…

6 dhjetor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Comments are closed.